Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
niedziela,28 listopada
Imienieny:
Jakub, Lesław, Zdzisław
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
O sołectwie
obrazek
Wólka Żabna to jedna z najmniejszych wsi w powiecie staszowskim. Nie oznacza to jednak, że nic tutaj się nie dzieje :) Wieś liczy niespełna 140 osób, jednak przyciąga nowych mieszkańców ciszą, spokojem i świeżym powietrzem.
Wólka Żabna to świetne miejsce do aktywnego wypoczynku. Znajduje się tutaj ogólnodostępne boisko do gry w piłkę nożną, a okoliczne bite drogi są rajem dla rowerzystów. Największym atutem Wólki Żabnej jest wszech otaczający las który produkuje ogrom świeżego powietrza i jest wspaniałym miejscem dla grzybiarzy. Amatorzy wędkarstwa również się nie będą zawiedzeni. Na Wólce Żabnej znajdują się dwa malownicze jeziora z czystą wodą. Dla dzieci i młodzieży powstała i funkcjonuje świetlica Jutrzenka, w której prowadzone są zajęcia i aktywności na świeżym powietrzu.
Miejsce to nie miałoby jednak swojego uroku bez ludzi, którzy je tworzą. Mieszkańcy Wólki to ludzie otwarci, pomocni i gotowi do działania. Strona ma na celu zbliżenie ludzi i promowanie wioski w regionie. Jeżeli szukasz miejsca na spędzenie wolnego popołudnia to dobrze trafiłeś :)
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ