Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
niedziela,25 lipca
Imienieny:
Jakub, Krzysztof, Walentyna
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
DUMNI Z BYCIA POLAKAMI.
obrazek
Zbliża się weekend majowy. Przed nami trzy święta. 1 maja - Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy zwany popularnie Świętem Pracy. 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, mający służyć popularyzacji wiedzy o polskiej tożsamości i symbolach narodowych, które kształtowały się na przestrzeni wielu wieków, by obecnie przybrać barwy biało-czerwone. 3 maja świętujemy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji z 1791 roku.

Zwracamy się do Państwa z apelem o uczczenie tych dni w szczególny sposób poprzez wywieszenie flagi państwowej. Niech będzie to wyraz szacunku do symboli i uznanie naszych barw narodowych. Poprzez wywieszenie flagi zamanifestujmy nasz patriotyzm i pokażmy, że jesteśmy dumni z bycia Polakami.
Komentarze
1 MAJ 2021
Komentarz dodał: Grzegorz Smoczyk
Proszę takie teksty wysyłać Kaczyńskiemu, Dudzie / zwanym prezydentem / Morawieckiemu, Głodziowi, Jędraszewskiemu, Rydzykowi, Episkopatowi, Trybunałowi Konstytucyjnemu..i wielu innym"wielkim" Polakom.
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ